Zateplení šikmé střechy nad krokvemi

Nadkrokevní izolace střechy pomocí PIR tepelné izolace PAMAtherm a UNILIN

Provádíme nejenom podkrokevní izolace střechy, ale zabýváme se také nadkrokevním zateplováním. Tento nadkrokevní tepelně izolační systém je určen pro zateplení šikmých střech nad krokvemi a je vhodný jak pro novostavbu, tak pro rekonstrukci rodinného domu. Izolační pokládka vyžaduje střechu bez střešní krytiny. PIR desky jsou v tomto případě oboustranně kašírované v hliníkové Alu kraft folii a po celém obvodu opatřeny zámkem pero-drážka.

Výhody PIR tepelné izolace

  • Jednotná tloušťka izolantu v celé ploše střešního pláště
  • Dokonalé tepelně izolační vlastnosti
  • Možnost použití menšího objemu panelu, což ušetří prostor
  • Snadná a rychlá montáž
  • Možnost přiznaných (viditelných) krovů

Pokud Vás PAMAtherm, UNILIN zaujal, spočítejte si pro zajímavost, kolik by Vás stálo zateplení šikmé střechy zevnitř pomocí PIR tepelné izolace. Použijte kalkulátor zateplení svépomocí nebo kalkulátor zateplení s odbornou pomocí.

Montáž PIR tepelné izolace střechy

Panely se pokládají z horní strany na konstrukci krovu nebo na celoplošné bednění. Pro určité skladby střešního pláště je nezbytné použít pod panely parozábranu (parobrzdu), přičemž tyto panely je třeba z horní strany opatřit pojistnou hydroizolační folií. Izolace je ke konstrukci střechy kotvena speciálním vrutem přes kontralať, na kterou se na závěr přichytí laťování pro danou střešní krytinu.

Nadkrokevní izolace střechy

Nechte si posílat
čerstvé informace
z podkrokrevně.cz

Nahoru