Zateplování a izolace budov a RD
 • Pama

Služby

Oboru PIR izolací se PAMA věnuje více jak 20 roků. Byla jednou z prvních společností, která začala prosazovat PUR tepelné izolace v českém stavebnictví. Nejprve jako systém nadkrokevní izolace, následně jako tepelnou izolaci pro všechny tipy tepelně izolačních skladeb.

Máme mnohaleté zkušenosti s technickou a obchodní podporou výrobců jako jsou PUREN, Brianza Plastica, Recticel, Xtratherm, Unilin, Kingspan, Steinbacher. Mnohaleté zkušenosti, podrobné technické znalosti a praxe nás však přivedla k myšlence mít vlastní výrobní řadu PIR tepelné izolace. Proto v roce 2017 přichází na trh naše vlastní výrobní řada, PAMAtherm.

Aktuálně se vedle PIR aplikací věnujeme i fenolické pěně a její využítí v rámci trhu tepelných izolantů v ČR. Snažíme se být stále jedničkou na trhu PIR izolací a proto v naší nabídce naleznete i prémiové řady PIR izolací aktuálně s lambdou 020.

O PIRce víme hodně a umíme Vám poradit.

Dotační poradenství

zelena-usporam-logo

Nabídku našich PIR teplených izolací průběžně registrujeme a aktualizujeme v programu Nová zelená úsporám. V případě potřeby poskytneme poradenství a posouzení pro vhodnost i pro jiné dotační projekty pro tepelné izolace.

Dodáváme dokumenty o posouzení střešního pláště např. v programu TEPLO.

Seznam registrovaných produktů:

 • SVT kód Nová zelená úsporám SVT8159 na výrobek PAMAtherm PIR Al ve všech tloušťkách.

Odborné semináře

P1018317Naše firma pořádá a zprostředkovává semináře a školení z oblasti zateplování. Informace o seminářích a školeních jsou rozesílány v PAMA newslettru. Stačí se jen registrovat pro odběr novinek.

 

Nechte si posílat čerstvé informace z podkrokrevně.cz

Nechte si posílat
čerstvé informace
z podkrokevně.cz

Termovize

thermoNaše firma provádí termografická měření, která prozkoumá povrch Vaší stavby a určí místa, kterými uniká tepelná energie.

Termovize ve stavebnictví nachází problematická místa na povrchu stavby, kterými uniká teplo. Společně s energií Vám unikají také peníze, proto neváhejte zkontrolovat svoji stavbu.

Termografie prozkoumá rozložení teplot na povrchu střešního pláště a určí problematická místa tzv. tepelné mosty (místa na stavbě, kudy díky nesprávnému provedení nebo nekvalitnímu materiálu uniká tepelná energie). Tyto skryté vady nalezneme, vyhodnotíme a navrhneme Vám konkrétní řešení a následnou realizaci.

thermo-01Termografii provádíme pomocí termokamery, která zjistí:

 • tepelné mosty
 • místa se zvýšenou vlhkostí - tvorba alergenů a plísní
 • nesprávné zasazení střešních oken

Snímky pořizujeme z vnějšku budovy i zevnitř a termovizní měření provádíme pouze v zimních měsících.

Doplňkové služby

  • Technická podpora na dálku pro návrh skladby, výpočty U hodnot a kondenzačních zón. Vratná záloha 200 Kč/protokol při závazné objednávce. Účelem služby je optimalizace skladby s ohledem na tepelně izolační výkon a riziko vzniku kondenzace. Výstupem je přesný popis skladby.
  • Technická podpora na stavbě pro účel nabídky a zaměření. Pokud si nejste jisti s výměrou, řešením nebo detailem, můžete využít služeb našeho technika. Cena je dle hodinové sazby 400 Kč/hodinu a kilometrové sazby 5 Kč/km za cestu tam i zpět. Nutná rezervace dopředu.
  • Technická podpora při zahájení montáže. Technika na stvabě si od nás můžete objednat při jakékoliv fázi zateplení, přičemž záleží na jeho aktuální vytíženosti. Cena je dle hodinové sazby 400 Kč/hodinu na stavbě a kilometrové sazby 5 Kč/km za cestu tam i zpět. Nutná rezervace dopředu.

kladecsky-plan-ukazka-01kladecsky-plan-ukazka-02 

 

pdfNávod na montáž nadkrokevní izolace

pdfNávod na montáž podkrokevní izolace

Centrála:

PAMA, a.s.
Ostrov nad Oslavou 273
594 45

POBOČKA:

PAMA, a.s.
K Šancím 50/6
163 00 Praha - Řepy

KLEMPÍŘSKÁ A ZÁMEČNICKÁ DÍLNA:

PAMA, a.s.
areál ZD
592 55 Dlouhé
Nahoru
Menu
Více
vstoupit
Eshop
vstoupit
Technické
informace